Kombe -97

Shitet nga: fadil 05 Sht 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi viti 1997
2500kubik dizell boj ndrrim me pikap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim