Kombe Lt

Shitet nga: Arber 31 Tet 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 950 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Lt ne gjendje te shkelqyr i ardhur nga zvicra boj ndrrim me kombi me te vogel ose pikap, regjistrim ka 12 muaj!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim