Kombe VW LT

Shitet nga: kombi 21 Jan 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shese kombin wolswagen lt 28 dizell viti i prodhimit 1990 ne gjendje shume te mire ..bmw opel kombi golf 1 2 3 4 5 6 7 ceddy kaddet mercdes tttiki shtepij troje ford fiat audi ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim