Kombe VW T2

Shitet nga: T2 02 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi t2 transporter 1.6 turbo dizell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim