Kombe VW T4 dizel

Shitet nga: Nexhi 18 Tet 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
E shes ose e ndrroj me tjeter kombi me dupllo kabin me
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim