Kombi -00

Shitet nga: Jetoni 08 Nën 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi dizell viti 2.000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim