Kombi BENZIN PLIN

Shitet nga: Mehmet 27 Dhj 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi Benzin Plin viti .98 . Me gjendje te mir teknike.Iregjistrum deri 09. 04 2016 bej dhe ndrrim per info me shum kontaktoni : 044 402 873 &. 045 573 161
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim