Kombi Hyunadi

Shitet nga: beluli 05 Gsh 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi shum i rujshem komod dizell manual goma te reja i ardhur nga ch mund te bani prob gjendaja prefekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim