Kombi Peugeot BOXER 2.2 HDI 2003

Shitet nga: Arben 11 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 450 EUR   3 850 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi peugeot boxer 2.2 hdi diesel
Viti 2003 ne gjendje shum te mir
Motorri i punon perfekt
Te kaluara i ka vetem 104000
Posedon edhe gepek mbi po une ja kom hek
Regjistrim deri me korrik 2018 karton te gjelber
Viber +37744610441
Ipko 049610650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim