Kombi T2

Shitet nga: Bashkim 02 Jan 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi t2 ne gjendje shum te rregullt, me goma te dimrit, baterin e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim