Kombi T2

Shitet nga: Sadulla 25 Jan 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi eshte ne gjendje te rregullt . Ka dy par goma dhe regjistrim deri me 15.06.2016.
Disel 1.6
Viti i prodhimi 1986
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim