Kombi T4

Shitet nga: luli 27 Sht 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi T4 diesel veq qka i dal regjistrimi per regjistrim i hekin paret ndrrojm me naj veture.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim