Kombi ford transit

Shitet nga: Bylend 20 Sht 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi Ford Transit 2.0 TDI shum I rujtun 11 muj regjistrim kombi posedon ABS hidraulik.
159000 te kalume
4 gomat te reja
Filterat te ri
Ulen e re
Antifriz
Per me shum kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim