Kombi peugeot BOXER 2.2 HDI 2003

Shitet nga: Arben 01 Sht 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi peugeot boxer 2.2 HDI 2003 diesel
Shitet ose ndrrohet me ndonje vetur te re
Pranoj ndrrim edhe me vetura benzin
Esht ne gjendje shum te mir motorri punon perfekt
Posedon gepek mbi po un ja kom hek
Regjistrim deri 11.02.2016 + karton i gjelber
Te kaluara rreth 95 mij
Viber +37744610441
Ipko. 049610650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim