Kombi t2

Shitet nga: Leotromi 05 Mar 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin te 2 1.7 Diesel ose boj ndrimi rigjistrim nuk ka po I shlajmrom nuk esht per me shum ju lute. Kontakten ne Nr +37744504601
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim