Kombi transporter

Shitet nga: Vesel 27 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje te mire teknike!!Regjistrim deri ne muajin gusht 2016!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim