Liftat + valaki per rrafshim

Shitet nga: gentrit 09 Nën 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shiten liftat per objekte gjatsia 1. 30m gjatsi 2&3. ka 25 metra gjatsi
+ valaki per rrafshim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim