Lt Sprinter i ardhur nga zvicrra

Shitet nga: Arbër 31 Tet 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 950 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
LT n i ardhur nga zvicrra ne gjendje te shklqyer
Ndrrim me pikap ose me kombi ma t vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim