MAN TGA 410

Shitet nga: Gezim 10 Gsh 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjon me rrota percjellse (prateq) pesha e lejuar e ngarkesea 15.5t, ndrrim i mundshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim