Kamion MAN 19.281 MILLER KIPER -87

Shitet nga: Kadrush Shkodra 11 Dhj 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 19-281
Kamion MAN 19.281 MILLER KIPER -87 kipat ne 3 anet posedon regjistrim osht ne gjende shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim