Makin shpuese per hapjen e puseve

Shitet nga: rexep 18 Dhj 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet makina per hapjen e puseve .
Makina eshte e vendosur ne Kamion Volvo viti prodhimit 2000 e regjistruar.
Makina mund te perdoret per shpuarjen me ujë dhe ajër. Makina shpuese ka edhe pompen e ujit.
Makina posedon edhe 95 m gypa per shpuarje 89mm.
Makina ka dhe kompresorin per shpuarje .
mund ta shihni ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim