Makina per pastrim te rrugeve

Shitet nga: Mentori 06 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makina eshte prodhim i vitit 2005,diesel,ka vetem 32.000 km,Air Condition,3 fshesa dhe aspirator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim