Man 6-100

Shitet nga: Rizah 21 Dhj 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet mani 6-100 eshte ne gjendje te rregullt esht i gatshem per tju vendosur Kiperi kamioni esht i qlajmruar nuk ka denim Gomat i ka te reja te sapo vendosura per me shum info mund te kontaktoni ne Nr.045-582-956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim