Man TGA

Shitet nga: Rabit zeqiri 07 Jan 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MAN Tga 460
Viti prodhimit 2002 posedon Retarder klim vebasto sistem kiper regjistrim deri ne muajin e nente
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim