Mercedes Vito

Shitet nga: liridon 10 Shk 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet mercedes vito 2.2 dizell me 3 te kuqe viti i prodhimit 1999 me tri ulse. 10 muaj regjistrim ne gjendje shum te rregullt viber
044125585
044235652
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim