Mercedes 2628

Shitet nga: Rexha 19 Shk 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni ne gjendje te mire viti i prodhimit 88
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim