Mercedes 8-14 me kran

Shitet nga: granit 21 Sht 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin me kran ne gjendje te rregullt tekinike regjistrim edhe 7 muj servisat te gjitha te kryera per me shum info tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim