Mercedes Benz 111 CDI L

Shitet nga: Mercedes 14 Tet 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes makinen transortues tipi Mercedes benz dizell ne.Viti i prodhimit 2004 Automaik.
Makina eshte ne gjendje te shkelqyeshme.
Km.150000 te garantuara
Makina eshte me tabela te Bernit-CH
Servisi eshte bere ne CH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim