Mercedes Benz 26-28

Shitet nga: Rexha 14 Jan 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte ne gjendje te mire viti i prodhimit 88 bejme edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim