Mercedes-Benz

Shitet nga: Besnik 23 Mar 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 16-28
Shesim kamion ne gjendje te mir, i gatshem per pun, viti 1984 per me shum info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim