Mercedes-Benz

Shitet nga: Besnik 26 Mar 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 16-28
Shesim kamionin ne gjendje shum te mir, i gatshem per pun, per me shum te dhena na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim