Kamion mercedes

Shitet nga: Hasanaj 27 Maj 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Schiller
Kamion mercedes ne gjendje shum te Mir eshte dizel 3.0 ka rexhistrim deri ne muain e 11.2016 ka gjitha gomat e reja prekolicen alomin punon shum mir fuqishum kall let per ma shum ne nr 045 437 899 ju mirpress..ndrrim I mundshum me vetur etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim