Kamionet Mercedes

Shitet nga: BASHKIM 16 Mar 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shes kamioneten mercedez 3.10 ne gjendje perfekte
Pres blers serioz falimderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim