Mercedes Sprineter

Shitet nga: bashkim 27 Dhj 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter D 308
Mercedes
1996
regjistrim edhe 10muj
ne gjendje te rregullt
NDRRIM I MUNDSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim