Mercedes Sprinter 313 CDI

Shitet nga: Hyseni 05 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR   6 900 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne shitje Mercedes Sprinter 313 CDI.
Viti: 2001
Kalume: 119000 km
Automatik
3 ulse,
Vetura ska Shum po ka ndryshke i bardh
Servis te rregult te Mercedesi
gjatsija e prekulices 3 Metra.
per me Shum me kontaktoni ne viber ose WhatsApp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim