Mercedes VITO 112 CDI dizell

Shitet nga: Beqir 09 Shk 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes vito viti i prodhimit muji 4 2003. Kombi eshte pa dogan me homologim. Eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim