Mercedes sprinter -98

Shitet nga: fatlum 22 Sht 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes sprinter 2300 kubik diesel ne gjendje shum te mir ka airbag-Abs-Asd-hidraulik etj regjistrim ka nje vit deri me 20.08.2016 per kontakt 044 266 014 qmimi 3300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim