Mercedes

Shitet nga: bekim 16 Dhj 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes-benz,tipi,311..2.3dizel.dogana eshte e pagume. viti2000..gjatesia 2.5m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim