Mercedez

Shitet nga: Mercedez 26 Tet 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes makinen transportuese tipiMercedez bens Disel.Viti prodhimit 2004Automati.
Makina eshte ne gjendje te shkelqyeshme.KL. 143022 te garantuara. Makina eshte me tabela te Bernit,CH.Servisi eshte kryer ne Ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim