Mini Bager Pel Jop

Shitet nga: Besnik 04 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
viti 1987, ton eb-12 per me shum info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim