Mini bager ndrrim i mundshum

Shitet nga: Hasanaj 12 Gsh 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mini bager. Ne gjendje te mir 1.8t viti 96 me komanda te reja rrotat ka mundsi mu zgjenu dhe ngushtu ndrrim i mundshum vetur nermale gjip etj.. nr 045 437 899
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim