Mini bager

Shitet nga: Hasanaj 08 Gsh 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mini bager 1.8 viti 96 me komanda te reja ne gjendje te mir ndrrim i mundshum me vetur gjip apo vetur nermale per me shum nr 045 437 899
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim