Opel vivaro 1.9 dizel 2002

Shitet nga: Kushtrim 26 Tet 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes opel vivaro 1.9 dizel ne gjendje shum te mir dhe shum i ruajtur me 6 shpejtesi ne kete vit osht doganuar ka regjistrim deri ne qershor 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim