Pajisje te ndryshme

Shitet nga: anonim 05 Dhj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Te gjitha ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim