Peugeot Boxer

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: autos HB 18 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes boxer diesel viti 2007 hdi me 88 kw.ne gjendje perfekte me senzora klimatronik 6 shpejtsi e shum ekstra tjera.me dogan te paguar.044125724
049125724.nga zvicra i ardhur.gjendja shum.e mir.me liber servisi km origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim