Pirunjer

Shitet nga: Valmir 01 Sht 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Paesha ngritse 4 ton lenda djekse dizel mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim