Prekulic me dokumenta nga austria

Shitet nga: Fatoni 16 Gsh 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet prekulica me dokumenta nga austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim