Prekulic për kerre

Shitet nga: bujar 20 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim