Prekulica

Shitet nga: Faton 16 Gsh 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte e posaardhur nga austrial ne gjendje te rregullt posedon dokumentacion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim