Prekulica

Shitet nga: Fadil 02 Shk 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet prekulica ne gjendje te rregullt per me shum informata kontaktoni ne nr 044321057
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim